Przejdź do treści

Menu główne:

Wersja do kuchni

MONTAŻ I CENY

Dostosowaliśmy montaż płytki Mur Starodawny dla potrzeb Twojej kuchni. Na zdjęciu po prawej widzisz kuchnię w wersji montażu G-12. Wprawny widz zauważy i porówna różnice, a jest ich kilka.

Fuga różni się od tej na zwykłej ścianie
głębokością i ziarnem. Podczas jej nakładania dbamy o to, by rowki (fugi) pomiędzy płytkami były możliwe do wytarcia ściereczką. Wiadomo przecież, że w kuchni czyszczenie płytek nad kuchennym blatem wykonuje się często. Nakładamy i modelujemy fugę tak, by zniwelować wgłębienia do
wartości minimalnych.  

Ziarno. Następnym istotnym elementem jest ziarno. Tu zastosowaliśmy drobnoziarnistą fugę, którą łatwo pomalować, co w następstwie ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Listwa przyblatowa. Trzecim i najbardziej istotnym elementem różniącym fugę kuchenną od ściennej jest listwa przyblatowa. Tutaj chodzi o to, by przecierając blat nie natknąć się na porowatą powierzchnię płytek, a tylko i wyłącznie na idelanie płaską powierzchnię łatwą do wyczyszczenia. Proszę zwrócić uwagę na łącze pomiędzy listwą przyblatową, a blatem. Jest wodzoszczelne.

Wersję fugi, którą widzisz na zdjęciu, możesz na żywo obejrzeć na naszej wystawie w Galerii Odrzańskie Ogrody (Kędzierzyn-Koźle).  

Sprawdź cenę >>    lub    zamów z montażem >>

Wyślij nam swoją opinię o stronie
 Podoba mi się TU :)
 Wrócę TU :)
 Jeszcze nie wiem ...
 
Serwis Gotica.pl należy do:
Sladek Sky IDEA Sp. z o.o.
NIP: 749-20-90-968
KRS: 0000497178
REGON:
ING BANK:
Copyright Sladek Sky IDEA 2015 - 2016r.
All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego