Przejdź do treści

Menu główne:

O obliczaniu ceny montażu

MONTAŻ I CENY

Do precyzyjnego obliczenia ceny montażu płytek "Gotica" potrzebne są trzy wymiary oraz liczba kilomertów dzieląca Twój adres od siedziby naszej firmy w poszczególnych centrach miastach z których możemy dotrzeć do Ciebie. Są to miasta: Wrocław, Opole, Kędzierzyn-Koźle i Gliwice.


1. Wymiar pierwszy. Całkowita powierzchnia ścianki w metrach kwadratowych.
Pomnóż przez siebie zmierzoną w metrach wysokość i szerokość ścianki (A x B). Od otrzymanego wyniku odejmij powierzchnię otworów na drzwi i inne części ścianki, gdzie płytki nie będą klejone.

2. Wymiar drugi. Całkowita długość obrzeży w metrach.
Zmierz długość obrzeży (to tam, gdzie płytki przylegają do krawędzi: drzwi, ścian, podłogi, sufitu, włączników światła, kontaktów, elementów oświetlenia itp, a następnie dodaj je do siebie (A+B+C+D).

Uwaga! Jeśli występują obrzeża, gdzie płytki przylegają do krawędzi wnęki drzwiowej lub ściany narożnej i nie zastosowano narożnika, to wówczas należy dociąć płytki na równi z zakończeniem ściany, a następnie zamaskować szczelinę po klejeniu. Usługę taką nazywamy: maskowaniem obrzeża. Obrzeża maskowane wyceniane są osobno. W tej wersji liczymy osobno długość obrzeża przy zakończeniu ściany (C) i osobno pozostałą długość obrzeży (A+B+D).

Uwaga! Obrzeża wersji kuchennej, które przewidują montaż listwy łączącej płytki "Gotica" z batem kuchennym, również wyceniane są inaczej. W tej wersji liczymy osobno długość obrzeża przy blacie kuchennym (D) i osobno pozostałą długość obrzeży (A+B+C).


3. Wymiar trzeci. Całkowita długość naroży.
Zmierz długość ścian w miejscu, gdzie należy montować płytki narożne zewnętrzne (narożniki).

4. Na terenach miast: Wrocław, Opole, Kędzierzyn-Koźle i Gliwice przy sprzedaży produktów Gotica z montażem nie pobieramy opłaty za dojazd. Jeśli mieszkasz poza terenem wymienionych wyżej miast sprzwdź odległość, jaka dzieli miejsce montażu płytek "Gotica" od siedziby naszej firmy w poszczególnych miastach. Dla ułatwienia zawsze liczymy dojazd do Ciebie od cetrów najbliższego miasta w którym posiadamy nasze filie przerzutowe. Są to: Wrocław, Opole, Kędzierzyn-Koźle i Gliwice. Za dojazd pobieramy 1zł brutto, za każdy kilometr liczony w jedną stronę.


5. Poznanie metody obliczania kosztów montażu ścianek "Gotica", pozwoli Ci poznać szacunkową wartość projektu przed jego realizacją. Pozwoli Ci też kontrolować obliczanie ceny przez naszych pracowników.  

Wyślij nam swoją opinię o stronie
 Podoba mi się TU :)
 Wrócę TU :)
 Jeszcze nie wiem ...
 
Serwis Gotica.pl należy do:
Sladek Sky IDEA Sp. z o.o.
NIP: 749-20-90-968
KRS: 0000497178
REGON:
ING BANK:
Copyright Sladek Sky IDEA 2015 - 2016r.
All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego