Przejdź do treści

Menu główne:

GALERIA

Na zdjęciu pokazujemy Mur Starodawny (Gotica Cw'11) kładziony metodą profesjonalną (z fugą modelowaną ręcznie). Efekt widać gołym okiem. Kilkadziesiąt wzorów płytek nie pozwala zorientować się widzowi, że co jakiś czas wzór płytki się powtarza. Fuga modelowana ręcznie wypełnia każdą szczelinę, idealnie dopasowując się do napotkanych krzywizn. Tego nie da się kupić w markecie. To ręczna robota wysoko wykwalifikowanego artsty w swoim fachu. Taki deseń nie popsuje designu najbardziej ekskluzywnego wnętrza, a zwykłemu nada klasy.


Przedstawiamy zbliżenie na sposób wykonania obrzeża przyściennego dla płytki Gotica Cw'11 - Mur Starodawny. Każda płytka docinana jest ręcznie, a wymiary poszczególnych płytek w kolejnych rzędach nigdy się nie powtarzają, dając widzowi jasno do zrozumienia, że jest to robota człowieka, nie maszyny. Na powiększeniu widać, iż ściana do której nie klejono płytek nadal jest biała i nie nosi śladów zabrudzeń klejem lub fugą. Taki efekt uzyskujmy wyłącznie przy klejeniu ścianki technikami (hand made by Gotica).
   
Technika modelowania fugi dla wzoru Cw'11 - Mur Starodawny, to nasze ściśle strzeżone know-how. Regulamian jasno ujmuje ten aspekt. Nie pozwalamy na to, aby podpatrywać, jak to robimy. Na czas modelowania fugi nie możecie Państwo potrzeć nam na ręce. Jest to jeden z warunków podpisania umowy na montaż ścianek Gotica w Państwa domach.
Na zdjęciu wersja montażu G'01. Płytka Mur Starodawny w kolorze naturalnym (ecru) plus fuga jasna szara.


Na zdjęciu widzicie Państwo technikę wykonania obrzeża maskowanego dla płytki Cw'22 - Cegła Stuletnia. Obrzeże maskowane to tam, gdzie przycięta płytka dotyka krawędzi ściany zewnętrznej i widać powierzchnię jej cięcia. Podczas wykonywania montażu obrzeża maskowanego docinamy płytkę na równi z płaszczyzną ściany, a szczelinę pomiędzy płytką i ścianą wypełniamy gładzią szpachlową tak, by po wyszlifowaniu stanowiły one jedną płaszczyznę, co widać na zdjęciu. Malowanie wyszlifowanej krawędzi płytki na kolor ściany nie wchodzi w zakres prac naszych montażystów.
    


Zwróć uwagę na grę świateł, występującą we wzorze Gotica - Cw'22 Cegła Stuletnia. Cegła Stuletnia prowadzi tę zamierzoną grę we wnętrzach o każdej porze dnia i nocy. Cegła Stuletnia o głębokich wcięciach i uruszeniach z głęboko osadzoną fugą, nawet do ponad dwóch centymetrów ponad powierzchnię płytki powoduje, że nawet bardzo jasne i rozproszone światło dzienne wywołuje na ścianie zauważalną grę cieni, a ściany ozdobione tym wzorem im bardzij oświetlone, tym bardziej ten efekt pogłębiają.


Wyślij nam swoją opinię o galerii zdjęć
 Podoba mi się Tu :)
 Nie podoba mi się Tu :(
 Wrócę Tu :)
 Nie wrócę Tu :(
 Jeszcze nie mam zdania ...
 
Serwis Gotica.pl należy do:
Sladek Sky IDEA Sp. z o.o.
NIP: 749-20-90-968
KRS: 0000497178
REGON:
ING BANK:
Copyright Sladek Sky IDEA 2015 - 2016r.
All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego